Nasıl Çalışır?

1
Kayıt Olun

Yalnızca email adresinizi veya sosyal medya hesaplarınızdan birisini kullanarak sistemimize kayıt olun.


Sipariş Oluşturun

Dilerseniz seslendirme hizmetimiz öncesinde çok uygun fiyatlarla çeviri hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eğer çeviri hizmeti almak istemiyorsanız sistemimizde bulunan 1000'lerce seslendirme sanatçısından farklı 100'lerce dilde çeviri hizmeti alabilirsiniz. Ses Bankasımuzdan dilediğiniz sesi seçin, seslendirme metninize ait kelime sayısını girin ve ödemenizi gerçekleştirin. İşte bu kadar kolay!

2

3
Siparişinizi Teslim alın!

Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra metninizi sisteme yükleyerek siparişi başlatın. Siparişlerinizin tüm adımlarını kullanıcı dostu sipariş takip panelimiz üzerinden takip edebilir, siparişiniz hazır olduğunda siparişinizi sistemimiz üzerinden indirebilirsiniz. Üstelik bunları Ekotify'ın sunmuş olduğu esnek revizyon hakkıyla yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen kullanıcı sözleşmesi'ni inceleyiniz.

Sık Sorulan Sorularımıza Göz atın!

Ses Bankasımuzdan bir sesi seçebilmeniz için öncelikle sol üstte bulunan kelime sayısı alanına seslendirmenize ait metnin kaç kelimeden oluştuğunu belirtmenize gerekmektedir. Böylece sesinize ait fiyatlandırmayı görebilecek ve ses seçiminizi gerçekleştirebileceksiniz.
Metinde değişiklik olmadığı sürece ve tarafınızca özellikle bir vurgulama belirtilmediği sürece ekotify bütün revizyonları sizin için ücretsiz olarak gerçekleştirir. Lütfen kontrol paneli üzerinden revizyon isteğinizi bize bildirin.
Lütfen bizimle iletişim adresimizde belirttiğimiz kanallar üzerinden iletişime geçiniz.
Ses teslim süreleri seslendirme sanatçılarımızın bir işi teslim etmek için belirlemiş olduğu en geç teslim süresidir. Ekotify bu teslim süreleri içerisinde seslendirmenizi size teslim etmek için tüm önlemleri alır. Lütfen sipariş ödemesini yaptıktan sonra siparişi sipariş yönetim paneli üzerinden başlatmayı unutmayınız. 🤗
Lütfen ses sanatçısı kayıt formunu doldurunuz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Ekotify seslendirme metninizi sipariş oluşturulduktan sonra sizden yüklemenizi ister. Dolayısıyla telaşlanmanıza gerek yok, ödemenizi yapabilirsiniz. Ekotify sizinle sürekli olarak iletişimde olacaktır. 🙂
Tüm faturalarınız belirtmiş olduğunuz email adresine elektronik ortamda gönderilecektir.
Ne yazık ki aradaki kelime sayısı farkından doğan fiyat farkını ödemeniz gerekmektedir. 😔 Bu farkı ödedikten sonra siparişinizi memnuniyetle tamamlayacağız.

Farklı bir sorunuz mu var?

Bizimle info@ekotify.com üzerinden iletişime geçebilir, merak ettiğiniz tüm soruların cevabınızı öğrenebilirsiniz.