Doğru Seslendirme Sanatçısını bulmak

İnternette seslendirme sanatçısı ararken genelde ilk izleniminiz ses sanatçısının web sitesini ziyaret ettiğinde oluşur. Profesyonel bir site görünümü, ses sanatçısının genel iş kalitesini de size yansıtır. Sonrasında ise seslendirmenin örnek ses kayıtlarını dinlersiniz. Ardından ses sanatçısının sesi hoşunuza giderse onunla iletişime geçersiniz. Bu işlemlerin hepsini doğru bir ses sanatçısı bulana dek arka arkaya yaparsınız. Ve bu iş oldukça zahmetlidir.

Ekotify ise yüzlerce farklı dilde hizmet veren binlerce ses sanatçısını sizin elinizin altına getirir. Ayrıca bir seslendirmenseniz sizin öne çıkmanız için bütün fırsatları size tanır.

Müşteri memnuniyeti

Bir ses sanatçısının daha önce hizmet verdiği müşterilerin memnuniyeti seslendirmenin başarısı için çok önemli bir göstergedir. Elbette bunu bilmeniz için önceki müşterileriyle iletişime geçmeniz gerekir. Ancak ekotify sizin için ses sanatçısının tüm geçmişini görmenizi sağlar.

Örnek Ses Kaydı

Çoğu zaman bir seslendirmenle çalışmadan önce ses sanatçısının çalışmasını dinlemek istersiniz. Bunun için ses sanatçısının önceki seslendirmelerini bulmanız gerekir yada ses sanatçısı ile iletişime geçerek örnek bir seslendirme edinmeniz gerekir. Ekotify ise seslendirmenin ses kayıtlarını sipariş vermeden önce size sunarak en doğru sesi seçmenizi sağlar.

Proje Yönetimi

Eğer profesyonel bir reklam ajansıysanız ve birden çok proje yürütüyorsanız bunların aynı anda yürütülmesi sizin için oldukça zordur. Tüm seslendirmenlerle koordineli bir şekilde çalışmalı, onlara ayrı ayrı emailler göndermelisiniz. İş sürecini takip etmek ise daha zordur. Ekotify size harika bir proje yönetim ekranı sunar ve tüm bu süreçlerin sorunsuzca tamamlanmasını sağlar. Tek yapmanız gereken ses metninizi ve isteklerinizi sisteme yüklemektir. Gerisini zaten bu konuda deneyimli ekotify ekibi sizin yerinize yapar.

Farklı Dillerde Çeviri ve Seslendirme

Müşteri Desteği

Ekotify 7/24 size farklı kanallar üzerinden müşteri desteği sunarak memnuniyetinizi garanti altına alır. Ayrıca metin haricinde kaynaklanan (vurgu, ton) tüm hatalar için seslendirmenizi ücretsiz olarak gerçekleştirir.