Bir seslendirme servisi- Ekotify

Profesyonel Seslendirme Hizmetleri İçin Ekotify!

Profesyonel seslendirme hizmetleri ülkemizde uzun süredir seslendirme ajansları vasıtasıyla sağlanmaktadır. Ancak sektörün ihtiyaçlarına uygun profesyonel hizmet almak seslendirme hizmeti arayanlar için oldukça zordur. Özellikle seslendirme hizmeti belirli bir tekele girmiş olup, bu tekelcilik kalite de aksamalara neden olmuştur. İşte seslendirme hizmetlerindeki bu açığı kapatmak için hizmet vermeye başlayan ekotify ile aradığınız bu profesyonelliği rahatlıkla bulabileceksiniz...

Ajanslara Profesyonel Seslendirme Hizmetleri!

Reklam, radyo, santral, TV ve animasyon ajanslarına profesyonel bir şekilde seslendirme hizmetleri sunan Ekotify sayesinde önemli tasarruflar elde edebilirsiniz. Uygun fiyatın ve kalitenin bir arada olduğu ender seslendirme servislerinden bir tanesi olan EKOTİFY, yılın 365 günü uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir.

Seslendirme hizmeti kolay bir iş gibi görünse de bir karaktere ruh vermek demek olduğu unutulmamalıdır. Piyasaya son zamanlarda çok fazla freelancer girmiş ancak beklenilen profesyonelliği yansıtamadıkları için kaliteli seslendirme hizmeti bulmayı daha da güç hale getirmişlerdir. Seslendirme hizmeti alacak iseniz mutlaka bu işi profesyonelliğe dökmüş servis veya ajanslarla çalışmanız en mantıklı tercih olacaktır.

Yüzlerce Farklı Dilde Seslendirme İmkânı!

Profesyonel bir şekilde seslendirme hizmetleri veren bir servis olan Ekotify ile birçok dilde hizmet alabilme imkanına erişebilirsiniz. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça başta olmak üzere yüzlerce dilde seslendirme hizmeti alabileceğinizi belirtmek istiyoruz.

EKOTİFY seslendirme servisi sayesinde seslendirmeden önce çevirisi yapılması gereken metinlerinizin çevirisinin de yapabilme olanağına erişebilirsiniz. Bu sayede hem çok daha uygun fiyatlar ile çeviri hizmeti almış olur hem de zamandan da ciddi bir tasarruf elde etmiş olursunuz. Çeviri hizmetlerinden seslendirme hizmetlerinde olduğu gibi birçok dilde yararlanabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Tasarım Sayesinde Kolay Sipariş Takibi!

Ticari kaygılardan ziyade kullanıcı ihtiyaçları gözetilerek sunulan bir seslendirme servisi olan Ekotify'nin site tasarımı responsive yani mobil uyumlu bir şekilde hazırlanmıştır. Bu sayede akıllı telefonlarınızdan ve tabletlerinizden seslendirme siparişi verebilir ve siparişlerinizin takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Belirli dönemlerde uygulanan promosyon kodları sayesinde oldukça uygun fiyatlar ile seslendirme siparişi verebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Yine günün her saatinde ulaşabileceğiniz canlı destek ekibi sizlere memnuniyet garantisi vermektedir.

Ekotify ses havuzundan istediğiniz beğendiğiniz sesi seçip reklam seslendirme, santral anons ve animasyon seslendirme hizmetlerinden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Yüksek ses teknolojisine sahip olan Ekotify seslendirme servisinden sınırsız revizyon seçeneği ile hizmet almak için geç kalmayınız.